Author: l***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice and clear projevtor
Color: White
Price: £46.42
Original Price: £51.58
| Material | PP |
| Plug(Voltage) | UK Plug(220-240V) |
| Connectivity Technology | WiFi |
| Mounting Type | Tabletop Mount |
| Additional installation costs | No installation fees |
| Screen Resolution | 1280*720 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 720P |
| Brightness | 3000 lm & above |
| Contrast Ratio | 3,000 to 4,999:1 |
| Power Supply | Wall Plug |
| Display Type | LCD |
| ANSI | Other |
| Projection size | 30-200" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Color Gamut | REC709 |
| Lamp Life | >3000 |
| Features | Speakers |
| Wireless Property | With Wi-Fi function |
| SKU | se2403290060426962 |
Brand Name: Magcubic
Quality: 3504454 people said the quality is very good!
Author: l***h
Date:
Review: nice and clear projevtor
Color: White
Author: s***a
Date:
Review: Very nice product. 100% recommend
Color: White
Author: j***1
Date:
Review: Omg I love it thank you so much amazing
Color: White
Author: E***e
Date:
Review: Better than I thought
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.